RENEXPO® Poland  po raz siódmy w Warszawskim Centrum EXPO XXI

 

 

Już po raz siódmy w dniach 25. - 27.10.2017 w warszawskim Centrum EXPO XXI odbędą się Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland. Targi te przeszły ogromną ewolucję i w ciągu ostatnich lat stały się jednym z najważniejszych wydarzeń w branży OZE w Polsce.

 

To prestiżowe spotkanie dedykowane jest wszystkim, którzy cenią niezależność i wierzą w przyszłość OZE.

 

Podczas targów RENEXPO Poland odbędą się liczne konferencje branżowe i spotkania kooperacyjne. To propozycja dla tych, którzy chcą zgłębiać najnowsze informacje o energetyce odnawialnej i pozyskać nowe, interesujące kontakty biznesowe.

 

Inwestowanie w OZE jest bardzo opłacalnym przedsięwzięciem, o czym przekonało się już wielu właścicieli gospodarstw i inżynierów projektujących instalacje wykorzystujące potencjał energetyki odnawialnej. Każdy  z uczestników podczas targów dowie się np. dlaczego warto inwestować w pompy ciepła, fotowoltaikę czy biogazownię, pozna zasady ich efektywnego działania i nauczy się wykorzystywać ich zalety.

 

Tematyka targów to także rozsądne zarządzanie energią odnawialną, innowacyjne sposoby jej wykorzystania w życiu codziennym z korzyścią dla indywidualnych biznesów, a także dystrybucja energii i przemyślana polityka energetyczna. Dyrektywy europejskie ze względu na ogromne zanieczyszczenie środowiska ekologicznego nakładają na Polskę pewne ograniczenia, co motywuje do zmiany myślenia o dotychczasowych sposobach pozyskiwania źródeł energii.

 

Więcej informacji dostępnych na:
www.renexpo-warsaw.com

 

 

Organizator
REECO Poland Sp. z o. o.

Bartycka 22B/21A

00-716 Warszawa

Tel: +48 (0)22-266-0216

Fax: +48 (0)22-379-78-60

info@reeco-poland.pl 

Członkowie Wspierający Korporacji