Aktualności z Warszawskiego Oddziału Okręgowego Korporacji

27 listopada 2015 roku w hotelu Sheraton w Warszawie odbył się jubileusz 25-lecia działalności hurtowni instalacyjnej  GRAST & MTB.

 

W imieniu Polskiej Korporacji Techniki SGGiK udział wzięli: Wiceprezydent Korporacji Piotr Czerwiński oraz honorowy przewodniczący Rady Krajowej Korporacji, były Prezydent Korporacji Wojciech Jaster.

W imieniu firmy Grast & MTB powitała gości założycielka firmy Pani Teresa Sendor.

W swoim przemówieniu podziękowała wieloletnim pracownikom firmy za długoletnią i kompetentną pracę, honorując ich okolicznościowymi dyplomami.

Następnie głos zabrała obecna Prezes firmy GRAST & MTB Pani Anna Sendor Urban, która podziękowała za wieloletnią współpracę, wręczając okolicznościowe statuetki klientom hurtowni, przedstawicielom firm wykonawczych, dostawcom a także GRUPIE ABG, której to jest członkiem założycielem – pierwszej polskiej grupy zakupowej z branży artykułów techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej.

 

Atrakcją wieczoru był pomysł autorstwa Anny Somorowskiej 'Moda na Mazowsze', który  jest nowoczesnym pokazem łączącym światło, dźwięk, film, taniec oraz Pokaz Mody wg. projektu Anny Lei Chojnackiej, inspirowany tradycją Mazowsza. Pokaz jest wykonywany przez tancerzy teatru tańca Chorea z Łodzi.

 

Rodzinna firma Grast & MTB została założona w 1990 roku przez Teresę Sendor i od początku działalności skupia się na handlu hurtowym asortymentem z zakresu techniki grzewczej i instalacyjnej oraz wyposażenia łazienek. Wraz ze zmieniającym się rynkiem i wymaganiami Klientów sukcesywnie wzbogacamy ofertę, zasadniczy nacisk zawsze kładąc na sprzedaż produktów renomowanych producentów.

Hurtownia GRAST & MTB Sp. z o.o. należy do Polskiej Korporacji Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji od 1 lutego 1994 roku. Firma jest aktywnym i zaangażowanym członkiem biorącym udział we wszystkich poczynaniach naszej organizacji. Zarząd firmy od wielu lat angażuje się w pracach na rzecz środowiska branży instalacyjnej w Polsce, realizując wiele własnych inicjatyw zmierzających do podnoszenia poziomu fachowości polskich instalatorów.

Rozwój hurtowni i ciągłe unowocześnianie systemu handlu hurtowego znalazło uznanie w środowisku branżowym, które nagrodziło firmę GRAST & MTB trzykrotnie prestiżową statuetką ZŁOTEGO INSTALATORA za lata 1993, 1997 i 2002. Współwłaściciele – Kierownictwo firmy zostało uhonorowane odznaczeniami państwowymi i branżowymi, w tym Pani Teresa Sendor Brązowym Krzyżem Zasługi.

Firma prowadzi systematycznie cykliczne szkolenia fachowe dla odbiorców oferowanych przez hurtownię produktów, ściśle współpracując w tym zakresie z firmami producentów materiałów i urządzeń instalacyjnych.                             


lib-grast-pi08.pdf Polski Instalator 8/2015

Aktualności z Dolnośląskiego Oddziału Okręgowego Korporacji

W dniach 24-26 marca 2017 roku, w Hali Stulecia we Wrocławiu odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa TARBUD. Tak jak przez kilkanaście lat wcześniej tak i w tym roku w Hali Stulecia spotkali się handlowcy, wykonawcy, projektanci i przedstawiciele instytucji finansowych z potencjalnymi swoimi klientami. Tegoroczne targi to, jak ogłosili organizatorzy, spotkanie się dwóch przenikających się branż: branży budownictwa i kamieniarstwa. Pojawienie się 'kamienia' na TARBUDZIE to sugestia klientów w stosunku do organizatorów targów. Nowością i atrakcją targów był także Busines Mixer, czyli spotkania uczestników w mniej formalnej konwencji, na której można było zaprezentować swoją firmę i nawiązać oraz wymienić kontakty.

16 października 2015 r. w Zamku Ksiąz - trzecim, co do wielkości zamku w Polsce i największym na Dolnym Śląsku - odbyła się uroczysta Gala Jubileuszowa firmy TERMET S.A., ktróra świętowała 70-lecie swojej działalności. 


lib-08-09_jerzyk_pi07.pdf Więcej

Z inicjatywy zarządu Dolnośląskiego Oddziału Okręgowego Korporacji pod koniec października b.r. odbyło się w Świebodzicach, w siedzibie firmy Termet SA, spotkanie podsumowujące mijający rok.


lib-_-__dok_z_koropracji_pi_11-12.pdf Z Dolnośląskiego Oddziału Okręgowego Korporacji
Członkowie Wspierający Korporacji